Kurs Mały Ratowniczek

Opis Kurs Mały Ratowniczek

Kurs Mały Ratowniczek to zajęcia, które mogą uratować zdrowie i życie dzieci. Podczas tych zajęć mali uczestnicy dowiedzą się, jak należy zachować się w przypadku zagrożenia ich życia oraz zdrowia. Zapoznają się z najważniejszymi i bardzo prostymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Nauczą się prawidłowo wezwać potrzebną pomoc. Zajęcia te są również szansą na to, aby wszczepić dzieciom poczucie odpowiedzialności oraz wrażliwości na potrzeby innych osób.

W kursie mogą brać udział maluchy, które uczęszczają do pierwszej klasy szkoły podstawowej lub przedszkola. Po zakończeniu kursu otrzymają dyplomy, którymi będą mogli pochwalić się kolegom i koleżankom.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 3 jednostki dydaktyczne (po 45 min).

Cel kursu

Mali uczestnicy podczas tych zajęć nauczą się prawidłowo postępować w przypadku zagrożenia ich życia lub zdrowia. Zdobędą wiedzę, która pozwoli im wezwać potrzebną pomoc. Dowiedzą się, jak nie stracić zimnej krwi w przypadku wybuchu pożaru. Zapoznają się również z najważniejszymi, ale prostymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Dzięki temu pociechy w sytuacji zagrożenia nie będą czuły się bezradne. Być może wiedza, którą zdobędą podczas tych zajęć pozwoli im w przyszłości ocalić swoje zdrowie i życie, a nawet udzielić niezbędnej pomocy innym.

Program kursu

- przedstawienie zasad właściwego postępowania w przypadku znalezienia się w niebezpiecznej sytuacji (np. pożar),
- prezentacja najważniejszych zasad udzielania pierwszej pomocy.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie powołasz się na hasło abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat. Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Oświata Ośrodek Szkoleniowy w Opolu
ul. Ozimska 48
45-368 Opole

Lokalizacja na mapie Kurs Mały Ratowniczek

Opinie Kurs Mały Ratowniczek

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
~Artur Z.
5/5
zgłoś nadużycie

Cieszę się, że moje dzieci od małego mogły nauczyc się pierwszej pomocy. Jeżeli znajda się kiedyś w jakiejś trudnej sytuacji to mam pewność, że nie będą juz takie bezradne.

Inne z kategorii Kursy i szkolenia pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy to cykl weekendowych zajęć, który pomoże uratować zdrowie i życie wielu osób. Uczestnicy podczas tych...

Opole, woj. opolskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt